Zapraszam wszystkich zainteresowanych na zajęcia języka angielskiego w małych grupach (maksymalnie 5-osobowych).

 

ZAPISY już w LIPCU/SIERPNIU na rok 2023/2024

 

Grupy są dobierane według wieku i/lub poziomu.

Zajęcia są urozmaicone zapleczem multimedialnym.
Na lekcjach korzystamy z tablicy interaktywnej, co pozwala na sprawniejsza pracę jak i na gry interaktywne, jako uzupełnienie materiału i po prostu dobrą zabawę.

Zajęcia trwają 55 minut każda.

 

Zajęcia są organizowane od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18. Jeśli te godziny Ci nie pasują, zadzwoń lub napisz wiadomość – odezwę się w wolnej chwili.

 

WSZYSTKIE ZAJĘCIA SĄ PROWADZONE W ATMOSFERZE KOMFORTU I POCZUCIA BEZPIECZEŃSTWA, CO POTRAFI ZDZIAŁAĆ CUDA W PROCESIE ROZWOJU I CHĘCI DO PRACY.
Forma zajęć, którą proponuję umożliwia uczniowi poczucie, że używanie języka angielskiego może być przyjemne, łatwe i często zabawne a popełnianie błędów jest czymś wspaniałym, bo to oznacza, że uczymy się czegoś nowego, a to daje ogromną satysfakcję i motywację do działania i dalszej pracy nad sobą.

 

Są i tacy, którzy sami chcą pisać testy, żeby sprawdzić, jaki zrobili postęp 😍

Organizuję

Zajęcia indywidualne

Zajęcia są dostosowane do potrzeb ucznia. Jest to maksymalne skupienie na tym co wymaga dopracowania. Na początku współpracy określamy cele, które uczeń chce osiągnąć a w trakcie nauki, jeśli trzeba, wspólnie je korygujemy.
Zajęcia mogą być wsparciem dla szkolnych lekcji, jako uzupełnienie materiału szkolnego lub też jako dodatkowy kurs języka angielskiego.

Warsztaty Przygotowanie do Egzaminu 8-klasisty

Warsztaty mają na celu odświeżenie i powtórzenie słownictwa tuż przed egzaminem 8-klasisty. Jest to intensywny, 3-godzinny kurs w formie zabawy, gier i zgadywanek, dostosowanych do uczniów i ich potrzeb. Zazwyczaj jest organizowany około miesiąca/ 2 miesięcy przed egzaminem.
Mamy tu zawsze mnóstwo śmiechu i potężną dawkę słownictwa wybranego bezpośrednio pod egzamin.
Niektórym aż mózg paruje 🤯 a do tego jeszcze się najemy, kiedy już opadniemy z sił

Młodsze i Starsze Grupy

Zajęcia są dostosowane do potrzeb uczniów.
Grupy są małe, maksymalnie 5-osobowe.
Zanim przystąpię do współpracy, z każdym uczestnikiem moich zajęć przeprowadzam indywidualną rozmowę i sprawdzam poziom umiejętności językowych, żeby jak najlepiej dopasować do niego narzędzia pracy i grupę. Zawsze też potrzebne jest wsparcie i współpraca z rodzicem/opiekunem – bez tego trudno jest osiągnąć założone cele.

Cennik zajęć 2023 / 2024