Najczęściej zadawane pytania

Jakie ma Pani doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego?

Z dziećmi i młodzieżą pracuję od 14 lat. Do tej pory pamiętam swoją pierwszą lekcję, kiedy to pracowałam w szkole językowej i dziewczynka, zaskoczona nową lektorką bardzo się zestresowała, jednak na koniec zajęć widziałam uśmiech na jej twarzy. Wtedy poczułam, jak odpowiedzialnym zadaniem jest praca z drugim człowiekiem.

W jakim przedziale wiekowym są prowadzone zajęcia językowe?

Zajęcia są prowadzone w różnych kategoriach wiekowych, od przedszkolaków do dorosłych.
Grupy tworzę w zależności od poziomu i umiejętności, jak również staram się dostosować wiekowo.

Kiedy można zgłosić się na zajęcia?

Zawsze 😀
Termin zajęć jest ustalany na początku roku szkolnego i zazwyczaj udaje się ten termin utrzymać. Jeśli w trakcie roku szkolnego poczujesz, że chcesz się uczyć, przyjść na kurs, zapraszam.

Co się dzieje w sytuacji, kiedy nie mogę przyjść na ustalone wcześniej zajęcia?

Jeśli nie możesz się zjawić na zajęcia stacjonarne, to przy wcześniejszym uprzedzeniu mnie mogę poprowadzić zajęcia online w tym samym terminie.
Jeśli okaże się, że jednak nie możesz również online – wtedy przy odpowiednio wcześniejszej informacji, możemy znaleźć inny dogodny termin.
Zajęcia odwołane w ostatniej chwili niestety przepadają.

Czy zajęcia są prowadzone na bazie jakiegoś podręcznika?

Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb ucznia. Bazą jest dobrany odpowiednio do poziomu ucznia podręcznik, który systematyzuje lekcje, jednak na samych zajęciach gramy w gry, rozmawiamy, uczymy się na różne inne sposoby.

Czy zajęcia z języka angielskiego są prowadzone z podręcznikiem wybranym przez Panią czy jest również możliwość, żeby wspierać zajęcia szkolne i realizować materiał szkolny?

Jak najbardziej, możemy również uzupełniać to, czego uczeń potrzebuje do szkoły. Na początku, przed przystąpieniem do współpracy ustalamy z uczniem rodzaj zajęć i ich cel. Po takiej rozmowie dostosowuję sposób prowadzenia lekcji, który możemy korygować w trakcie roku szkolnego.

Czy produkty w sklepie można otrzymać w formie wydrukowanej?

Jak najbardziej, przy czym cena jest wyższa niż za produkt w formie PDF, ponieważ dochodzi jeszcze przesyłka i koszt wydruku.

Czy produkty można drukować wielokrotnie?

Tak. Na własny użytek można. Jednak nie można przekazywać materiałów innym osobom – jest to kradzież własności intelektualnej.

Czy będą nowe materiały w sprzedaży?

Tak, sklep będzie regularnie uzupełniany o nowe materiały.

Czy można zamówić konkretny rodzaj materiałów, gier?

Jak najbardziej, proszę napisać na adres sklepu, wszystko można uzgodnić.